Yedi Güzel Adam'dan sadece ikimiz kaldık

Yazar Rasim Özdenören'in hayatı 'Özün Sözü' adıyla belgesel oldu. Belgesel tanıtımında Özdenören'i kutlayan Nuri Pakdil Yedi Güzel Adam'dan ikimiz kaldık dedi.  

Yedi Güzel Adam'dan sadece ikimiz kaldık Yaşam

Türk edebiyatının yaşayan en önemli isimlerinden biri olan yazar Rasim Özdenören'in hayatını anlatan ‘Özün Sözü Rasim Özdenören' belgeselinin galası, Kahramanmaraş'ta yapıldı. Kültür Bakanlığı'nın destekleriyle Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlatılan belgeselin galası Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Galaya Yedi Güzel Adam'ın hayattaki diğer ismi Yazar Nuri Pakdil de katıldı.

ERDOĞAN DUYGULANDIRDI

Başkan Erdoğan'ın telgrafı okunduğu sırada Özdenören gözyaşlarını tutamadı. Belgeselin sonunda Özdenören'e, Nuri Pakdil'e ve belgeselin yönetmeni Ekrem Doydu'ya plaket verildi. Özdenören'i kutlayan Pakdil “Yedi Güzel Adam'dan ikimiz kaldık Rasim Özdenören ile elhamdülillah. Öbürleri hep Allah'ın rahmetine kavuştular. Allah, Nuri Pakdil'e de, Rasim Özdenören'e de uzun ömürler versin. Ne mutlu, yeryüzünün gelmiş geçmiş en büyük devrimcisi, ezeli, ebedi ulu önderimiz Hz. Muhammed'in ümmetinden olabilenlere. Ne mutlu, Müslüman'ım diyene” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.