Murat ÇUHADAR

Murat ÇUHADAR

murat@starhaber.tv

HAKKARİ’DE DÜNYA DURSUN !!!

Hakkari’de Elektrikler kesilsin,

Hakkâri’de sular kesilsin,

Hastaneler Kapansın,

Fırınlar stop etsin,

Okullar açılmasın,

Yollar kapansın...

Siyasetçisi kalleş ve hain, iş adamı korkak ve kaypak, Selahattin Demirtaş’a sevdalı ve PKK’ya bağlı duruş gösterir ve sonrasında Devlet’ten hizmet beklersin ha.

Ulan alayınızın Allah belasını versin. O Kadın ve 11 Aylık bebek öldü ve siz sustunuz ha. Sokaklara dökülmediniz ha. O bebeğin ve o masum kadının kanını kahpece yere döktünüz ha.

Bir PKK’lı öldüğünde yeri göğü inletirken, o masum kadın ve melek bebek öldüğünde inlerinize çekilip kış uykusuna yatmış ayı gibi,  haberimiz olmadı yada vallah billah çok üzüldük kınıyoruz ayaklarıyla oynarsınız ha... Alayınızın ceddine tüküreyim. O dağlarda kahpe PKK’ya yer verirde, o yollarda babasına süt kokusunu getiren bebeğin canına kıyılmasına suskun kalırsınız ha.

İnsan hakları demokrasi ayaklarıyla nara atarken, o bebeğin ve o kadının insan haklarına hayvanca, kahpece, saldırılmasına göz yumup söz söyleyemezsiniz ha...Kürt başka deyip PKKbaşka demesini bilirken, bırak Kürdü Türkü, insanlığın onurunun içine ettiniz. UTAN BE HAKKARİ...

Bir kadına  bir bebeğe can verdirmek hangi ahlakta, hangi namusta, hangi dinde, hangi ırkta yer alır ve hele buna sessiz kalıp o kahpe PKK’yı orada barınmasına göz yummak nerede yazar. Adamlığın, insanlığın, İslamlığın, imanın, mertliğin, içine ettiniz.

Susan herkesin ALLAH BELASINI VERSİN. KALK AYAĞA HAKKARİ. ŞEREFİNİ KURTAR, ONURUNU KURTAR, NAMUSUNU KURTAR, DİNİNİ İMANINI KURTAR. KALK AYAĞA VE O İTLERİN SIÇTIĞI PİSLİĞİ TEMİZLE! YOKSA O PİSLİK, DÜNYA DURDUKÇA ALNINDA LEKE OLARAK KALACAK. KALK AYAĞA HAKKARİ VE GÖSTER TÜRKİYE’YE BİRLİK VE BERABERLİĞİ. BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ, İNSANLIĞI VE İSLAMLIĞI GÖSTER! TÜM DÜNYAYA... KALK AYAĞA HAKKARİ, SEN KALK Kİ O YERDE YATAN MASUM BEBEĞİN KANIDA KALKSIN.

KALK HAKKARİ KALK!..

Murat Çuhadar

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Son Yazıları Tüm Yazıları

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.