TÜRK MİLLETİ KİMSENİN KÖLESİ DEĞİLDİR...

Ben parti tutmuyorum. Öyle parti tutmak gibi kötü bir alışkanlığım yok. Kim güzel vatanımı sever menfaatlerini  korursa  onun yanında olurum .. Siyasi yazılar yazmam ama sabır damlasını taşıyor bazıları hakikaten.

Bir işçi dayak yiyor. Kimden dayak yiyor bu işçi başına müdür diye getirilmiş birinden.  Yorum yapan bir vatandaş diyor ki müdürün fetöden ne farkı var malum partiden soğutma çabası vs...  Şimdi bu işçi müdürü o dayak esnasında öldürseydi işçi fetöcü olacaktı.  Müdür ise mağdur. Kimse eğitimsiz,  bulunduğu makama layık insanların olmadığı sistemin dıdısının dıdısı şeklinde yerleştirmeler ile işlediğini, kadroların Kabadayı vari bir şekil de olduğunu konuşmayacak çünkü ülke de fetö var.

Kim bu fetö uzun yıllar hepinizin eteğini öptüğünüz özledik bitsin bu hasret dediğiniz adam. Şunu kabul edin ki uzun yıllar ABD sizi tv de ağlayan bir adamla dininizi sömürerek ülkeyi soydu. Sadece Fethullah Gülen ' mi Reza Zarrab ' a ne demeli... Zarrab aptal mıydı ABD ' ye gitti. Hazır burda tıkır tıkır işleyen bir sistemi varken. Bir eli yağda bir eli baldayken!  Açın gözünüzü artık Fetösü  , Zarrab ' ı  .................... vs  ' i bunların hepsi ABD ' nin adamıdır. 

Bunun gibi adamlar ülkeyi en tepeden tutun en alt tabakadakine kadar kontrol altında tutarlar. Hatırlayın Fethullah Gülen ' in sistemi neydi fakir Müslüman çocukları dini kullanarak okutmak. Görünürde iyilik yapıyor yıllarca herkes ona dua ediyordu. Özellikle fakir halk çünkü çocuklarını okutacak güçleri yoktu. Abiler, ablalar vardı.  Fakir halk için bulunmaz nimetti. Abiler, ablalar kimdi? Onlar da fakir halkın çocuklarıydı. Çocuk bir süre bu şekilde devam ediyor başarılı olursa dershanelere yerleştiriliyordu. Bu burslu gibi görünen sistem den sonra gördük ki Fetö dershanelerin de eğitim gören bu çocuklar, yerleştirildikleri askeri liseler gibi makamlar da özel görevlere tabi tutulmuşlar. Plan basit ülkeyi içten yıkmak!  Abd kendi askerini kullanmadan bu ülkenin çocuklarına ülkeyi yıktıracak ve ya yönetime el koyacak. Bir taraftan PKK ‘ yı silahlandırır kendi diğer taraftan kendi eliyle okuttuğu Müslüman çocuğuna hainlik ettirecek. Peki dershaneleri Fethullah Gülen ' e kim verdi? İkiyüzlülük öylesine güzel oynanıyordu ki güya ABD ' ye sürgün edilmiş Fethullah Gülen özleniyordu devlet büyüklerimiz tarafından. Sahi neden ABD? Bu adam neden Fransa, Rusya veya kutuplar a değil de neden Abd ' ye sürgün edilmişti... Sadece merak ettim. Ona hain demek ne mümkün dü o zamanlar hain dersen hain olurdun.

Merak ediyorum Fethullah Gülen gibi Zarrab gibi daha kaç hain var bu memlekette.  Zarrab , Fethullah Gülen bildiklerimiz  ya bilmediklerimiz  .  ABD  ' nin yeni oyunu Zarrab mahkemesi. Kim Bilir Türkiye ' yeden bu bahane ile ne isteyecek. Belki 50 yıldır ABD sömürgesinde yönetiliyoruz. Dedelerimizin kanla, açlıkla, silahsız gözü dönmüş düşmanlardan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları önderliğinde kurtardığı ülke dedelerimizin oğulları tarafından yönetilemiyor. Ne yazık ki hala sömürgeyiz. Ne yazık ki hala ABD ' ye sen kimsin diyemiyoruz. Çünkü kendi menfaatlerimiz ülkenin menfaatlerinin üstünde.  Biri çıkıp bu ABD ' ye Kurtuluş Savaşını hatırlatsın.  Biri çıkıp desin ki " biz özgürlüğü Kurtuluş’ta milyonlarca şehidin kanı ile kazandık. Senin sahte özgürlüğünü ihtiyacımız yok " Ben diyorum işte. Ey ABD!!!  Ve ülke içinde gizli ABD ajanları size sesleniyorum.  Devletimin tek bir malı,  silahı,  hiçbirşeyi kalmasa dahi hazinesini sömürmeye çalıştığınız bu ülkenin halkı var ya işte bu halk Yunan ' ı İzmir ' in denizine döktüğü gibi sizi de İncirlik ' ten ve dahi ülkeden defolduğunuzu göreceğiz.  

Elbet bir gün bu ülkenin menfaatlerini hiçe sayan ajanlarınız size ağlayarak geri dönecek. PKK ' sı, DAEŞ 'ı silahlandırdığınız ne kadar köpeğiniz varsa hepsinin leşini bir gün eşiğiniz de bulacaksınız.

Elhamdülillah  Müslüman’ız  dinimizi  sizin ajanlarınız dan öğrenmeye ihtiyacımız yok .  Ey benim güzel vatanım cennet kokulu halkı Avrupa Birliğiymiş bilmem neymiş.  Bunlar ortaçağ da tuvalet kullanmayı bilmezlerdi. 

Aklınızı kullanın tüketici değil üretici olun. Üretmekten vazgeçmeyin.  Türkiye bir sanayi, tarım ülkesidir. Zenginliğinizin farkına varın.  Türkiye fakir bir ülke değil ki neden eziyet çekiyorsunuz.  Önünüze dönün Türk halkı tüketici bir halk değildir. Zeki, üreten,  özgürlüğü için savaşan bir halktır. Biz kimsenin kölesi değiliz.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Son Yazıları Tüm Yazıları

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.