Ali ERTURAN

Ali ERTURAN

ali@starhaber.tv

Tüm Yazıları
Sebahat ŞAHİN

Sebahat ŞAHİN

sebahat@starhaber.tv

Tüm Yazıları
Mehmet KIZILASLAN

Mehmet KIZILASLAN

mehmet@starhaber.tv

Tüm Yazıları
Remziye YILMAZ

Remziye YILMAZ

remziye@starhaber.tv

Tüm Yazıları
Ali Haydar KOYUN

Ali Haydar KOYUN

a.haydar@starhaber.tv

Tüm Yazıları
Güler ŞEN

Güler ŞEN

guler@starhaber.tv

Tüm Yazıları
Mustafa ÖZBAY

Mustafa ÖZBAY

mustafa@starhaber.tv

Tüm Yazıları
Melike AL

Melike AL

melike@starhaber.tv

Tüm Yazıları
Ayten Turan

Ayten Turan

ayten@starhaber.tv

Tüm Yazıları
Mustafa Sefa Güvenir

Mustafa Sefa Güvenir

m.sefa@starhaber.tv

Tüm Yazıları
Alanur ÖZALP

Alanur ÖZALP

alanur@starhaber.tv

Tüm Yazıları
Gülten KESGİN

Gülten KESGİN

gulten@starhaber.tv

Tüm Yazıları
Yasmin KORKUT

Yasmin KORKUT

yasmin@starhaber.tv

Tüm Yazıları

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.