Özlem CİNİC


VOLKAN KUTLU’NUN BEKLENEN ‘’NE GÜNE KALDIK’’ KLİPİ ÇIKTI!..

‘’Bu ülkeyi sevmenin karşılığı cezasız kalmaz’’

23:11:47 | 2022-06-27

Söz ve besteci kimliğinin yanı sıra yorumculuğuyla da önemli işler başaran Volkan Kutlu, sözü ve müziği Mahmut Yüceltekin’e ait olan yepyeni şarkısı ‘’NE GÜNE KALDIK’’ımüzikseverlerin beğenisine sunuyor.Medya Müzik etiketiyle yapılan albümün prodüktörlüğü Muhsin Altıntop önderliğinde gerçekleşmiştir. Müzik yönetmeni Turgay Yılmaz aranjörlüğünde bakıp ta görmeyene,  duyup ta düşünmeyene, yetimin hakkı çalınıp yenilirken umursamayanlara sitemin edildiği şarkının sözleri ve Volkan Kutlu’nun yorumuyla önümüzdeki günlerde müzik listelerine damga vurmasının beklendiği kaydedildi.

Volkan Kutlu, daha önce çıkarmış olduğu albümlerde yakaladığı başarıyı şimdilerde dört eserden oluşan ‘’Ne Güne Kaldık’’ çalışması ile adından söz ettirmekte. Klip yönetmeni Rıdvan Ahmet’in üstlendiği ‘’Ne Güne Kaldık’’ şarkısının klip çekimi İstanbul’da çekildi. Kalabalık bir ekiple çekilen klipte toplumun kanayan yaralarına parmak basan konular işlendi.

Büyük bir emek sonucunda ortaya çıkan ‘’ Ne Güne Kaldık ’’ şarkısının hit olacağına inandığını ifade eden Volkan Kutlu ‘’ Sözleri, çekilen görüntüleri ile kalplere dokunan bir şarkı oldu’’ dedi.

Sosyal paylaşım platformlarında kısa sürede beğenilen ve yüksek tıklanma sayısına ulaşan sanatçı bunun nedeni olarak ‘’Farklı bir tarz, sözlerin samimi olması ve kalplere ulaşması ‘dedi.

Son olarak Volkan Kutlu hayranlarına şu sözleri iletiyor ‘’Bugüne kadar duruşumu ve söylemimi her zaman bana yakışır tarzda edindim. Çünkü sıradan insanlarla yol gitmedim doğru bildiğimden asla taviz vermedim. Ben bu işi ticaret için yapmıyorum, sanat için yapıyorum. Ülkesini, vatanını seven biri olarak bir nebze olsun katkıda bulunmak adına müzik yaptığımı ve bu müziklerimin geniş kitleye ulaşacağına inanıyorum’’.
ETİKET :  volkan kutlu özlem cinic

Tümü