Uluslararası Gazeteciler Delegasyonu ( UGD ) Genel Başkanı Ali ERTURAN, Kurban Bayramı kutlama mesajı yayımladı.

Uluslararası Gazeteciler Delegasyonu ( UGD ) Genel Başkanı Ali ERTURAN, Kurban Bayramı kutlama mesajı yayımladı.

13:01:43 | 2021-07-19
Uluslararası Gazeteciler Delegasyonu ( UGD ) Genel Başkanı Ali ERTURAN, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Genel Başkan Ali ERTURAN mesajında: "Paylaşma ve yakınlaşmanın zirveye ulaştığı dini bayramlarımızdan Kurban Bayramına millet olarak kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bilindiği üzere Bayramlar; birleştirici ve bütünleştirici özelliği ile toplumsal hayatımızda önemli bir yere sahiptir. İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı müstesna günlerimizdir. Dini bayramlarımızın oluşturduğu bu manevi ortamları taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlamalı; sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba göstermeliyiz." dedi.

Genel Başkan Ali ERTURAN mesajının devamında şunları söyledi: "İnsanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine, sevinç ve kederlerin paylaşılarak milletçe el ele, gönül gönüle, dirlik ve düzenliğimizin devamına vesiledir. Kısacası Bayramlarımız millet olma şuurumuzun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

Kurban Bayramının camiamızda ki tüm meslektaşlarımıza, insanlığa, ülkemize ve halkımıza barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bu duygularla, halkımızın, mübarek Kurban Bayramını içtenlikle kutluyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum."

Ali ERTURAN

Uluslararası Gazeteciler Delegasyonu 

Genel Başkanı

 
ETİKET :  2021 kurban bayramı kutlama mesajı ali erturan ali erturan

Tümü