TÜYAP kitap fuarı imza günleri son gün ne zaman 2018 İstanbul TÜYAP fuarı takvimi hafta sonu saat kaça kadar açık

TÜYAP fuarı için son gün ne zaman? İstanbul Tüyap fuar takvimi 2018 imza günleri kimler gelecek? İstanbul fuar merkezi nerede? Tüyap kitap fuar alanı nasıl gidilir? İstanbul TÜYAP kitap fuarı imza günü listesinde hangi ünlü isimler var? 10 11 Ekim Tüyap kitap fuarında hangi ünlüler var? TÜYAP Kitap Fuarı saat kaça kadar açık? soruların yanıtlarını araştıran vatandaşlar için ayrıntıları bu haberimizde derledik. Her yıl milyona yakın kitapseverin buluştuğu TÜYAP kitap fuarı hafta sonu yine büyük ünlüleri konuk ediyor. Bu yıl ki ana teması 'Hayatı Edebiyatla Kuşatmak' olan 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, yarın kapılarını açacak. Dokuz gün boyunca panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyelerinden oluşan kültür etkinlikleri ve imza günlerinin düzenleneceği TÜYAP fuarında bir de Sanat Fuarı gerçekleşecek. Her yıl yarım milyon ziyaretçiye ulaşan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 10-18 Kasım 2018 tarihleri arasında okurları, yurt içi ve yurt dışından pek çok değerli yazarla buluşturuyor. TÜYAP Kitap Fuarı ile ilgili merak edilenler star.com.tr haber sitesinde.

TÜYAP kitap fuarı imza günleri son gün ne zaman 2018 İstanbul TÜYAP fuarı takvimi hafta sonu saat kaça kadar açık Güncel

TÜYAP fuarı için son gün ne zaman? İstanbul Tüyap fuar takvimi 2018 imza günleri kimler gelecek? İstanbul fuar merkezi nerede? Tüyap kitap fuar alanı nasıl gidilir? İstanbul TÜYAP kitap fuarı imza günü listesinde hangi ünlü isimler var? 10 11 Ekim Tüyap kitap fuarında hangi ünlüler var? TÜYAP Kitap Fuarı saat kaça kadar açık? soruların yanıtlarını araştıran vatandaşlar için ayrıntıları bu haberimizde derledik. Her yıl milyona yakın kitapseverin buluştuğu TÜYAP kitap fuarı hafta sonu yine büyük ünlüleri konuk ediyor. Bu yıl ki ana teması ‘Hayatı Edebiyatla Kuşatmak' olan 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, yarın kapılarını açacak. Dokuz gün boyunca panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyelerinden oluşan kültür etkinlikleri ve imza günlerinin düzenleneceği TÜYAP fuarında bir de Sanat Fuarı gerçekleşecek. Her yıl yarım milyon ziyaretçiye ulaşan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 10-18 Kasım 2018 tarihleri arasında okurları, yurt içi ve yurt dışından pek çok değerli yazarla buluşturuyor. TÜYAP Kitap Fuarı ile ilgili merak edilenler star.com.tr haber sitesinde.

Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı her yıl 40 bin metrekareyi aşkın sergileme alanında 9 gün boyunca 850 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla, panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinliklerinden oluşan 300 kültür etkinliğine ve 2000'den fazla imza gününe ev sahipliği yaparak yarım milyondan fazla ziyaretçiye ulaşıyor. Fuarın ilk dört günü boyunca açık olan Uluslararası Salon kapsamında 100'e yakın uluslararası katılımcı firma ve 40'a yakın uluslararası konuk ağırlıyor.

FUAR ADI:

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı

TARİH: 10 - 18 Kasım 2018

ZİYARET SAATLERİ:

Hafta sonu : 10.00-20.00

Hafta içi : 10.00-19.00 (18 Kasım : 10.00-19.00)

YER: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi - Büyükçekmece / İSTANBUL

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile 10-18 Kasım 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece'de ziyaretçileri ağırlayacak. Okurları, yurt içi ve yurt dışından pek çok değerli yazarla buluşturacak olan fuarda, dokuz gün boyunca panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyelerinden oluşan 300 kültür etkinliğinde ve binlerce imza gününde yazarlar okurlarıyla bir araya gelecek. 11 Kasım Pazar günü ise Türkan Şoray'ın konuşmacı olarak katılacağı ve Faruk Şüyün'ün yöneteceği “Arkadaşım Selim” söyleşisi gerçekleştirilecektir. 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Onur Yazarı Selim İleri için hazırlanan onur yazarı kitabından seçme metin ve fotoğraflardan oluşan “Arkadaşım Selim” sergisi ise ana giriş / üst kat fuayede fuar süresince ziyaret edilebilir. 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası kapsamında Mustafa Kemal Atatürk, fuarın açılış günü olan 10 Kasım 2018 Cumartesi düzenlenecek etkinliklerle TÜYAP'ta anılacak. Yapı Kredi Yayınları'nın düzenlediği “Mustafa Kemal Atatürk'e Yakından Bakmak” isimli söyleşide İpek Çalışlar ve Teyfur Erdoğdu; İnkılap Yayınları tarafından düzenlenen “Atatürk Etkisi” söyleşisinde ise Sinan Meydan konuşmacı olacak. Mustafa Kemal Ulusu da “Atatürk'ün Yanıbaşında” söyleşisinde konuşmacı olacaktır. Aytül Akal'ın minik okurlarıyla buluşacağı “Atatürk Olmak” söyleşisi ise Uçanbalık Yayınları tarafından düzenlenecek.

İMZA GÜNLERİ LİSTESİ

ABDULVAHAP KARA KALENDER YAYINEVİ 12:00 10.11.2018
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.