Suruç'taki kanlı saldırıyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı

Suruç'taki kanlı saldırıyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız'ın ağabeyi Mehmet Şah Yıldız'ı şehit eden terörist Fadıl Şenyaşar'ın silahlı saldırısı farklı bir açıdan apaçık gözler önüne serildi.

Suruç'taki kanlı saldırıyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı Güncel

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ve beraberindekilere yönelik saldırıyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Suruç'ta esnaf ziyareti sırasında dükkana giren AK Parti Milletvekili Yıldız ve beraberindekilerine saldıran teröristlerin silahlı saldırısı farklı bir açıdan apaçık gözler önüne serildi.

ALGI OPERASYONU BOŞA ÇIKTI

Algı operasyonu ve yanlış bilgilerle mağduriyet yaratmaya çalışan terör örgütü PKK sevici HDP'nin kirli tezgahı son çıkan görüntülerle boşa çıktı. Yeni ortaya çıkan görüntülerde AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız'ın ağabeyi Mehmet Şah Yıldız'ı şehit eden katil Fadıl Şenyaşar'ın silahlı saldırı anı net bir şekilde görülüyor. Görüntülerde turkuaz tişörtlü Fadıl Şenyaşar adlı terörist, "dur yapma" denmesine rağmen vekilin abisinin göğüsüne ateş ediyor.

"SİLAHINI 2 AMCAMA DOĞRULTUYOR"

Teöristlerin şehit ettiği Mehmet Şah Yıldız'ın oğlu, kanlı saldırıyla ilgili video paylaşarak dikkat çeken bilgiler de açıkladı. Şehit Yıldız'ın oğlu, "Turkuaz tişörtlü terörist Fadıl Şenyaşar, silahını 2 amcama doğrultuyor ve kareli vekilin abisi elini kaldırıyor "dur yapma" diyor ama Fadıl Şenyaşar sağ tarafta duran vekilin abisinin göğüsüne ateş ediyor." dedi.

"BABAM ŞEHİT AMCALARIM AĞIR YARALI"

Olayla ilgili algı yaratılmaya çalışıldığını söyleyen Yıldız, "Dinsizler, Suruç'ta arife günü dükkana giren misafire zuladıkları sopa ve ağır silahlarla böyle arkalarından kahpece saldırdılar. Bir de utanmadan bizim silahlarla saldırdığımız algısını oluşturmaya çalışıyorlar. O Yüzden mi? Babam şehit, amcalarım ağır yaralı? diyerek tepki gösterdi.

Suruç´taki kanlı saldırıyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.