SON YILLARIN GÖZDE TERCİHİ: PREFABRİK EVLER

Ucuz ve pratik olan prefabrik yapılar, betonarme evlere göre önemli avantajlarıyla ön plana çıkıyor. Çok daha kısa sürede yapılan, doğal afetlere karşı dayanıklı olarak tasarlanan prefabrik evler, müşterilerine yüksek kalite standartları sunuyor...

SON YILLARIN GÖZDE TERCİHİ: PREFABRİK EVLER Güncel

Ucuz ve pratik olan prefabrik yapılar, betonarme evlere göre önemli avantajlarıyla ön plana çıkıyor. Çok daha kısa sürede yapılan, doğal afetlere karşı dayanıklı olarak tasarlanan prefabrik evler, müşterilerine yüksek kalite standartları sunuyor. Ev sahibi olmak isteyenlerin düşünebilecekleri seçenekler arasında ilk sıralarda yer almaya başlayan prefabrik yapılar, maliyet olarak da bütçeleri zorlamıyor. Çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilen prefabrik evler, amaçlarına uygun olarak tasarlanıp, farklı tiplerde, büyüklüklerde inşa edilebiliyor...

HIZLI, UCUZ VE SAĞLAM

Her geçen gün insanların prefabrik yapılara olan ilgisinin arttığı düşünüldüğünde, bu yapıların tercih edilme sebeplerini şu üç kelime ile özetleyebiliriz: Hızlı, ucuz, sağlam.

Prefabrik yapı alanında hizmet veren İzmir Prefabrik Yapı firması da, müşteri odaklı ilkesine paralel olarak ‘’hızlı, ucuz, sağlam’’ kavramlarını temel prensip olarak kabul ediyor. Bununla birlikte İzmir Prefabrik Yapı, bilinçli bir prefabrik ev kullanıcısı ve alıcısı yaratmak gayesini de ana felsefesi olarak benimsiyor.

İzmir’in Menemen ilçesinde bulunan İzmir Prefabrik Yapı firması, Çavuş Caddesi, Çavuş Mahallesi No:15 adresinde aileleri, gönül rahatlığıyla, konforlu ve güvenli bir şekilde ömürlerini geçirilebilecekleri prefabrik evler ile buluşturmak için bekliyor.

HER İHTİYACA UYGUN

Parçalar halinde üretilip, birleştirme yöntemiyle oluşturulan prefabrik evler, her ihtiyaca uygun bir biçimde müşterilerine sunuluyor. Puzzle parçalarının bir araya getirilmesi mantığına dayanan prefabrik yapılar, çeşitli türlerde inşa edilebiliyor. Mevcut standartlarınıyükselterekilerleyen sektörde, insanların beklentileri temel alınarak yenilikler sağlanıyor.

Mevcut kalite standartlarını yukarılara çıkarmayı gaye edinen, 2009 yılında faaliyete geçen İzmir Prefabrik Yapı firması ise, sıcak bir yuva sahibi yaptığı müşterilerin beklentilerini ve talep ettikleri değişikleri göz önünde bulundurmakla berabergelecek adına yenilikçi fikirlerini bu bağlamda hayata geçiriyor. Firmanın ürünleri ev, şantiye binaları, işçi kampı olarak kullanılabilmekle beraber, aynı zamanda sosyal konut, sosyal tesis, ofis binası olarak da tercih edilebiliyor. İzmir Prefabrik Yapı, sunduğu bu geniş kullanım imkânları ile adından söz ettiren bir marka olma hedefini pekiştiriyor...

MÜŞTERİLERİN YORUMLARI DİKKATE ALINIYOR

Gün geçtikçe daha çok aileyi ev sahibi yapan prefabrik ev sektöründe firmalar, müşterilerinin geri bildirimlerine değer veriyor ve onların fikirleri bağlamında üretimde, tasarımda değişimler yapıyorlar. İşlevselliği en üst düzeye çıkarmak ve eksikliklerin tespiti için prefabrik evleri yaşam alanı olarak seçenlerin geri bildirimleri üzerinde duruluyor.

Müşteri memnuniyetini odak noktası olarak alan İzmir Prefabrik Yapı firması da, müşterilerinin ürünlerine yaptığı eklemelere bakarak, onların beklentilerini gözlemlemekte ve bu geri bildirimler doğrultusunda standartlarını geliştirmektedir. Firma, müşteri bazlı gelişen bu standartları sektörün genelinde hâkim kılmayı amaçlıyor.

İzmir Prefabrik Yapı Firmasıyla 0 232 376 90 33 ve 0 541 223 46 53 numaralarını arayarak iletişime geçen müşteriler, firma ile ilgili bilgi alıyor, prefabrik evler hakkında merak ettiği, sormak istediği soruları firma yetkililerine rahatlıkla sorabiliyor. İzmir Prefabrik Yapı firması, müşterilerine kıymet ve değer veren bir anlayışın gereği olarak, gelen çağrıları memnuniyetle cevaplandırıyor...

SADECE BİREYİN DEĞİL, TOPLUMUN DA GÜVENLİĞİ

Prefabrik yapılarda bireyin güvenliği hem tasarım hem de üretim aşamasında önemle dikkate alınıyor, malzeme üretiminden ve parçaların monte edilip birleştirilmesine kadar her safhada bireyin güvenliği göz önünde bulunduruluyor. Doğal felaketler, olağanüstü durumlar düşünülerek, güvenli ve sağlam bir ev teslim etme ilkesi benimseniyor.

Sektörde isminden söz ettirmek isteyen İzmir Prefabrik Yapı da, sadece bireyin değil, hem bireyin hem de toplumun herhangi bir olağanüstü durumda zarar görmesinin önüne geçmek için güvenlik ve dayanıklılık unsurları üstündeduruyor. Firma, prefabrik konutunda referans olacak yapılar üreterek, huzur ve güvenlik öğelerini sektörün cazibe kavramları haline getirmeyi amaçlıyor.

BÜYÜKLÜKLÜLERİ DEĞİŞEN, TEK YA DA İKİ KATLI YAPILAR

Farklı isteklere ve gereksinimlere göre yapılabilen prefabrik evler, çok kısa bir sürede tasarlanıp, inşası tamamlandıktan sonra müşterilerine teslim ediliyor.

Önemli bir bilgi ve tecrübeye sahip olan İzmir Prefabrik Yapı da, müşterilerin farklı taleplerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak, tek ve iki katlı yapılar inşa ediyor. Firmanın ürünlerinin boyutları, 40 m2’den 170 m2’ye kadar çeşitlilik gösteriyor...

Haber / Muharrem KOÇAK

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.