Sevgiliye en güzel hediye Bostancı Dedeman Hotel Green Spa Wellness'ta

Masaj sağlıklı ve zinde olmanın en iyi yollarından biri diyenler için Green Spa farklı bir deneyim fırsatı sunuyor. 14 şubat vesilesiyle kendiniz ve sevdiğiniz için tercih edeceğiniz çift masajı ile birlikte hem rahatlayıp hem de unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Sevgiliye en güzel hediye Bostancı Dedeman Hotel Green Spa Wellness'ta Güncel

AMANTARA özel masaj yağları ile yapılan bu masaj ruhsal ve duygusal olarak bedeni şifalandıran özel karma bir masaj türüdür.Sentinus eski yunan mitolojisinde Duygu Tanrısıdır. Yağın içindeki özel sarmaşık gül kokusu ciftlerin aynı koku ile sarılarak duygusal olarakta bağlanması hissini güçlendirir. Gül, bitkiler arasında frekansı en yüksek kokuya sahiptir. Masaj sırasındaki özel dairesel masajlar ve koku ile vücud frekansı yükseltilmektedir.Gül bilindiği üzere aşkı ve sevgiyi temsil eden, ilk akla gelen çiçektir aynı zamanda. Bu Masaj vücutta birikmiş zararlı maddelerin, toksinlerin atılması, dokuların sıkılaşması, deri gerginleşmesi, kasların esnemesine de yardımcı olur.

http://greenspa.com.tr

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 14.7px Helvetica; -webkit-text-stroke: #000000} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 14.7px Helvetica; color: #0563c1; -webkit-text-stroke: #0563c1} span.s1 {font-kerning: none} span.s2 {text-decoration: underline ; font-kerning: none}

Masaj Fiyatı : 600 TL. (çift kişi)

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.