"Karşımızdaki ittifak yıkım ittifakıdır"

AK Parti Genel Sekreteri Şahin, Karşımızda bir ittifak var. Bu ittifak yıkım ittifakıdır. Bu ittifak, durdurmayı, yaptırmamayı, yıkmayı vadeden bir ittifak. Bu ittifaka hep birlikte 'Dur' diyeceğiz. dedi.

"Karşımızdaki ittifak yıkım ittifakıdır" Politika

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, "Karşımızda bir ittifak var. Bu ittifak yıkım ittifakıdır. Bu ittifak, durdurmayı, yaptırmamayı, yıkmayı vadeden bir ittifak. Bu ittifaka hep birlikte 'Dur' diyeceğiz." dedi.

Şahin, partisinin Gölbaşı İlçe Başkanlığı önünde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, AK Parti'nin tek gayesinin millete hizmet olduğunu söyledi.

Muhalefeti eleştiren Şahin, "Karşımızda bir ittifak var. Bu ittifak yıkım ittifakıdır. Bu ittifak, durdurmayı, yaptırmamayı, yıkmayı vadeden bir ittifak. Bu ittifaka hep birlikte 'Dur' diyeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisinintek bir vaadi var: Ülkemizin 16 yılda elde ettiği demokratik kazanımları yok etmek. Kurumsal ve ekonomik kazanımlara gözlerini dikmiş durumdalar." diye konuştu.

Şahin, seçmenlere "CHP demek, pişmanlık, çöp yığınları, akmayan musluklardan gelen 'tıs' sesi, ilaç kuyrukları, hastanelerde rehin kalan hastalar, imam hatip okullarının kapılarına vurulan kilit demektir. CHP demek, başörtülü kardeşlerimizin ellerine uzanan eller demektir. Bu karanlık güce bir kez daha gereken cevabı vermeye hazır mıyız?" diye seslendi.

Mitinge AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, AK Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, milletvekili adayları ve vatandaşlar katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.