Nuray Hafiftaş evli mi çocukları var mı? Nuray Hafiftaş'ın merak edilen hayatı

Hayatını kaybeden Türk halk müziğinin ünlü ismi Nuray Hafiftaş evli mi çocukları var mı? Nuray Hafiftaş'ın bir hayli ilginç bir hayat hikayesi bulunuyor. Nuray Hafiftaş 53 yaşında kansere yenik düştü ve hastaneden ölüm haberi geldi. Nuray Hafiftaş'ın eşi ve çocukları yoktu çünkü ünlü sanatçı hiç evlenmedi. Nuray Hafiftaş'ın aile albümünde ise kardeşi Güray Hafiftaş'a dair tek bir kare yansıyor. Peki Nuray Hafiftaş kaç yaşındaydı, nereliydi? Nuray Hafiftaş neden evlenmedi?

Nuray Hafiftaş evli mi çocukları var mı? Nuray Hafiftaş'ın merak edilen hayatı Güncel

Nuray Hafiftaş hayatının merak edilen detayları haberimizde bulunuyor. Nuray Hafiftaş evli miydi çocukları var mıydı? Nuray Hafiftaş uzun süredir boğuştuğu kolon ve karaciğer kanseri nedeniyle hayata gözlerini yumdu. Nuray Hafiftaş 53 yaşında kansere yenik düştü ve hastaneden ölüm haberi geldi. Nuray Hafiftaş'ın eşi ve çocukları yoktu çünkü ünlü sanatçı hiç evlenmedi. Nuray Hafiftaş'ın aile albümünde ise kardeşi Güray Hafiftaş'a dair tek bir kare yansıyor. Peki Nuray Hafiftaş kaç yaşındaydı, nereliydi? Nuray Hafiftaş neden evlenmedi? İşte, Nuray Hafiftaş hayatı hakkında merak edilenler.

NURAY HAFİFTAŞ EVLİ MİYDİ?

Nuray Hafiftaş bugüne kadar hiç evlenmedi. Haliyle eşi ve çocukları yok. Ünlü sanatçı sevgilileri ile de gündeme gelmediği için özel hayatı tam bir sır. Nuray Hafiftaş'ın Güray Hafiftaş isminde bir erkek kardeşi bulunuyor. En son bu kardeşinin kızı olduğunu söyleyen Huriye Kaya ilgili iddialar medyanın gündemine geldi.

Huriye Kaya (31), Nuray Hafiftaş'ın bir konserinde yolunu kesip, "Hala, ne olur annemi görmeme izin ver" demişti. Nuray Hafiftaş'ın abisi Güray Hafiftaş'ın kızı olduğunu iddia eden Huriye Kaya şok iddialarda bulunmuş şunları söylemişti: -"Ben 1,5 yaşındayken annem Güray Hafiftaş ile evlendi. Şu an İstanbul'da yaşıyorlar. Nuray Hafiftaş ile babam Güray Hafiftaş, annemle görüşmeme izin vermiyor.

'Nuray Hafiftaş her ay bana sus payı olarak para gönderiyor. Bu paralara ait tüm belgeler bende mevcut. Halam bana, 'Bu konuda konuşma, bizim şerefimizi düşün. Sana para yolluyorum. Annen ile görüşmeyeceksin' diyor. Ben bu parayı istemediğimi defalarca söyledim. Annemi 30 yıldır görmüyorum. İkiz kardeşim Cumhur Kaya ile birlikte yıllardır annemle görüşmek için mücadele ediyoruz."

Nuray Hafitaş'a bağırsak kanseri teşhisi konuldu. Temmuz ayında bağırsaklardan ameliyat oldu ancak kanseri karaciğerine sıçradı. 53 yaşındaki Nuray Hafiftaş geçtiğimiz günlerde taburcu olmuştu. Ancak 14 Şubat sevgililer gününde yeniden hastaneye kaldırılan Nuray Hafiftaş yoğun bakıma alınmıştı. Bugün de ölüm haberi geldi.

NURAY HAFİFTAŞ KİMDİR?
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.