İstifa etmesi yaradı! Osmanlı maçından sonra F.Bahçe...

Kocaman, ilk yarıda 1-1 biten ve kendisinin istifadan döndüğü maç sonrası iyi performans ortaya koyduklarını belirterek, 18 maçta 40 puan aldık. Osmanlı maçı sonrası zirvedeki en iyi takım biziz dedi.

İstifa etmesi yaradı! Osmanlı maçından sonra F.Bahçe... Spor

FENERBAHÇE Teknik Direktörü Aykut Kocaman, ilk yarıdaki Osmanlıspor maçından sonra şampiyonluğu hak ettiklerini söyledi. Kocaman, basınla yaptığı sohbet toplantısında şöyle konuştu: “İlk devredeki Osmanlıspor maçına kadarki 11 haftayı ayırmamız lazım. İlk 11 haftada alınabilecek 33 puanın sadece 17'sini alabildik. 16 puan kayıp yaşadık.”

FARKI HER HAFTA AZALTTIK

“1-1'lik Osmanlıspor maçından sonra ayrılmayı düşünüp, yeniden dönmemden sonra tam 18 maç oynadık. 40 puan topladık ve en başarılı takım olduk. Başakşehir 36'da kalmış, Beşiktaş 38, Galatasaray 31 puan almış (G.Saray-Başakşehir maçı oynanmadan). Önceki hafta üzerimizdeki 3 takımla aramızdaki puan farkı, 13'tü. G.Saray geçen hafta kaybedince fark 10 puana indi. Bu hafta biraz daha azaldı.”

PUAN ORTALAMASI 2.22 OLDU

“Bireysel hataları biraz da olsa ortadan kaldırdık. Artık zor pozisyon veren ve zor gol yiyen, dolayısıyla puan ortalamasını da yükselten bir takım haline geldik. Osmanlı maçı öncesi 1.94 olan ortalamamız, sonraki 18 maçta 2.22'ye çıktı. Kazandığımız puanlar yine de Fenerbahçe'nin gücünün altında. Şampiyon olmak için 72 puana ulaşıp, rakiplerimizin kaybetmesini bekleyeceğiz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.