İGA Genel Müdürü Kadri Samsunlu işçilerle görüştü

İstanbul Yeni Havalimanı'nda çalışan işçilerle bir araya gelen İGA İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Samsunlu, çalışanların gündelik hayatlarına ilişkin sorunlarını dinleyerek, bu sorunların çözümüne ilişkin tedbirlerin en kısa zamanda alınacağını belirtti.

İGA Genel Müdürü Kadri Samsunlu işçilerle görüştü Güncel

İstanbul Yeni Havalimanı işletmecisi İGA'nın İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu, işçilerle bir araya gelerek işçilerin gündelik hayatlarına ilişkin bazı talep ve sorunlarını dinledi. Yaşanan sorunların çözümü için çalışmaların başlatıldığını belirten Samsunlu, gerekli tedbirlerin en kısa sürede alınacağını belirtti. İGA'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

İstanbul Yeni Havalimanı işletmecisi İGA'nın İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu işçilerle bir araya gelerek gündelik hayatlarına ilişkin bazı talep ve sorunlarını dinlemiştir. Samsunlu, yapılan görüşme sonucunda yaşanan sorunların çözümü konusunda çalışmaların başlatılmış olduğunu ve gerekli tedbirlerin en kısa zamanda alınacağını belirtmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız. Saygılarımızla, İGA Havalimanı İşletmesi

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.