Hakan Hatipoğlu kimdir kaç yaşında Survivor Gönüller Hakan Hatipoğlu aslen nerelidir

Hakan Hatipoğlu kimdir biyografisi merak ediliyor. Survivor'da Hakan Hatipoğlu, Gönüllüler takımına geçti ve hakkında tüm ayrıntılar merak edilmeye başlandı. Survivor 2018 All Starlar kadrosunda yer alan Hakan Hatipoğlu hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, internette Hakan Hatipoğlu hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Yakışıklı ve başarılı yarışmacı Hakan Hatipoğlu eşi kimdir? Hakan Hatipoğlu Gizem Hatipoğlu ile evlidir. Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İstanbul'da Burgazada'da büyüdü. Aslen Çanakkalelidir. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü'nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Yay burcu erkeği olan Hakan Hatipoğlu üniversiteyi bitirince reklam ajanslarında iş hayatına atıldı. Sonra da kendi adına bir reklam ajansı kurdu. Hakan Hatipoğlu, Adalarspor'da aktif olarak Su Topu oynamakta ve Milli takımda yer almaktadır. 2013 yılında Akdeniz Oyunları'nda Türkiye Sutopu Milli Takımı'nda yer aldı.

Hakan Hatipoğlu kimdir kaç yaşında Survivor Gönüller Hakan Hatipoğlu aslen nerelidir Magazin

Hakan Hatipoğlu kimdir kaç yaşında Survivor Gönüller Hakan Hatipoğlu aslen nerelidir? Vatandaşlar bu soruların yanıtlarını merak ediyor. Hakan Hatipoğlu 28 Kasım 1979 tarihinde doğdu. İstanbul'da Burgazada'da büyüdü. Aslen Çanakkalelidir. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü'nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2009 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katıldı. 250. programda yarıştı ve yarışmadan 132.000 TL ödül ile ayrıldı. Bu yarışmada tanıştığı Gizem Akın ile evlendi.

HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

28 Kasım 1979 tarihinde doğdu. İstanbul'da Burgazada'da büyüdü. Aslen Çanakkalelidir. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü'nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2009 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katıldı. 250. programda yarıştı ve yarışmadan 132.000 TL ödül ile ayrıldı. Bu yarışmada tanıştığı Gizem Akın ile evlendi.

Dizi sektöründe de boy gösteren Hakan Hatipoğlu 2010 yılında Erdal Beşikçioğlu‘nun başrolünde oynadığı "Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi" adlı dizide "Selim" karakterini canlandırdı. 2010 yılında Survivor Kızlar - Erkekler'de, 2015'te ise Survivor All Star'da yarışmış, adada 17 hafta kaldıktan sonra yarışmada 6'ncı olmuştur.

Survivor 2018'in iddialı isimlerinden Hakan Hatipoğlu yarışmada tecrübesi ve yaşıyla dikkat çekiyor. Survivor Hakan yarışmada şu ana kadar 46 puan topladı ve sıralama tablosunda 12. sırada yer alıyor.

Filmleri ve Dizileri :

2011 – Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (Selim)(Sinema Filmi),

2010 – Gecekondu (Kendisi) (Tv Programı),

2010 – 2012 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Selim) (TV Dizisi),

2009 – Kapadokya Düşleri (TV Dizisi)

HAKAN'DAN BEKLENMEDİK 'CUMALİ' ÇIKIŞI!

Adada yakınlıkları ile bilinen Hakan ve Cumali. Bu akşam ikisi de eleme potasında. Peki survivorda kim gidecek? Gönüllüler takımının Cumali üzerinden yaptığı taktiğe bir tek Hakan dahil olmamıştı. Adada Cumali ile en yakın olan isim Hakan Hatipoğlu'du.

Ancak konsey sonrası Hakan Hatipoğlu'nun Cumali hakkında yaptığı açıklama adeta şok etkisi yaptı.

Cumali'nin eleme adayı olmasından sonra açıklama yapan Hakan, 'İtiraf ediyorum, belki de Cumali gitse takım daha iyi olacak' dedi.

Hakan'ın bu açıklaması Cumali hayranlarını çok kızdırdı. Şimdi herkes 'Acaba Hakan Cumali'ye sevgisinde samimi mi?' sorularını soruyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.