Genç kadın ve sevgilisine barda dayak iddiası: 'Demir sopayla vurdu, bizi öldürecek sandım'

Didem Okay adlı genç kadın, önceki gece sevgilisiyle birlikte gittiği Taksim Bekar Sokak'ta bulunan U2 Irlanda Pub'ın mekan sahibi tarafından öldüresiye dövüldüklerini iddia etti. Bar sahibini polise şikayet eden Okay, Bizi öldürecek sandım dedi.

Genç kadın ve sevgilisine barda dayak iddiası: 'Demir sopayla vurdu, bizi öldürecek sandım' Güncel

Habertürk Gazetesi'nden İrem Koca'nın haberine göre, Taksim Bekar Sokak'taki U2 İrlanda Pub'ında önceki gece nekân sahibi tarafından demir sopayla dövüldüğünü öne sürerek polise şikayette bulunan 28 yaşındaki Didem Okay, yaşadıklarını anlattı.

Olaydan sonra hastaneye giderek darp raporu aldıklarını, ardından da polise gittiklerini anlatan Okay, yaşadıklarını şöyle anlattı:Erkek arkadaşımla gece 01.00'de mekana gittik. 2 İrlandalı, 1 de mekân sahibi vardı. Eğlenip şarkı söylüyorduk. Yarım saat sonra İrlandalılar gitti. Giderken 'Yarın da gelin beraber olalım' dediler. Mekan sahibi bir anda kendi kendine bizi mekanda istemediğini söyledi. Biramız bitince çıkacağımızı söyledik. Adam dışarı çıktı, demir sopa aldı geldi, kapıyı kapattı. 6-7 metrekarelik bir yer. Sadece mekan sahibi çalışıyor. Önce erkek arkadaşıma vurmaya başladı. Durdurmaya çalışırken beni de dövmeye başladı. Hiçbir nedeni yok. Üzerimizde tepindi adeta adam. Bizi sevmediğini söyledi. Ben dışarı kaçabildim. Çığlık atıp etraftan yardım istedim. Bizi öldüreceğini düşündüm.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Durumun polise bildirilmesinden sonra 6 sivil polisin geldiğini söyleyen Okay, Polislerin yönlendirmeleri doğrusunda önce hastaneye gittik. Darp raporu aldık. Daha sonra poliste ifade verip suç duyurusunda bulundum. Kamera kayıtlarını izleyeceklerini söylediler dedi.

'CANI İSTEYİNCE MEKANDAN KOVAR'

Sosyal medyada bir çok kişi mekânla ve bar sahibiyle ilgili yorum paylaştı. Bir kullanıcı, mekân sahibi için Canı isteyince mekandan kovar dedi.

SOPAYLA DÖVÜLMEKTEN KURTULDUK

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Star Haber Haber Sitesi Çözüm Medya Grup kuruluşudur. | www.starhaber.tv