GAZİANTEP ADELYA TURİZM İLGİ ODAĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR...

Gaziantep'in önde gelen turizm şirketlerinden Adelya Turizm konforlu ve güvenli turları ile konuklarından tam not alıyor.

22:30:23 | 2022-09-12
GEZGİNCİLERİN TERCİHİ 'ADELYA TURİZM'
Gaziantep ve bölgenin en çok tercih ettiği turizm acentesi haline dönüşen Adelya, Türkiye'nin pek çok noktasına düzenlediği turlar ile alkışları üzerinde topluyor.

"GAZİANTEPLİLERİN TURLARA İLGİSİ YÜKSEK"
Adelya Turizm işletmecileri Murat ve Hatice Tekeoğlu çifti yaptıkları ortak açıklamada Gazianteplilerin tur gezilerine olan ilgisinin oldukça yüksek olduğunu kaydettiler.

DOĞU EKSPRESİ 'ADELYA'DA
Mardin, Kapadokya, Doğu ve Batı Karadeniz, Akdeniz, Ege, İstanbul, Çanakkale ve daha Türkiye'nin bir çok noktasına turlar düzenlediklerini anlatan Tekeoğlu çifti, "Türkiye'nin dört bir yanına turlar düzenliyoruz. Yine kış ayına özel olarak termal turları da düzenliyoruz. Doğu ekspresi turlarımız da kış ayının vazgeçilmezlerinden birtanesi. Konuklarımıza gönüllerince eğlenme ve gezme olanağı sağlamak için Adelya Turizm olarak büyük titizlik ve incelikle çalışıyoruz. Misafirlerimiz bizlerden duyduğu memnuniyeti her fırsatta dile getiriyorlar. Onların bu memnuniyeti Adelya ailesi olarak bizleri de çok memnun ediyor. Yılların vermiş olduğu tercübeyi en iyi şekilde yine onlara aktarmaya çalışıyoruz" dediler.

YURT DIŞINDAN İLGİ OLDUKÇA FAZLA
Türkiye'nin yanısıra yurt dışından da turlara yüksek bir ilgi olduğunun altını çizen Murat ve Hatice Tekeoğlu çifti, "Cennet Vatanımız Türkiye'yi gezip, görmek isteyen yabancı uyruklu misafirlerimizin sayısı oldukça yüksek. Ülkemizi hem gezdiriyor, hem de deneyimli rehberlerimiz aracılığı ile tanıtımlar yapıyoruz. Burada bir nevi kültür elçiliği görevi yapmaktayız.

ADELYA TURİZM SİZLERİ BEKLİYOR
Güvenli, konforlu ve rahat bir şekilde seyahat yapmak isteyen herkesi Adelya Turizme bekliyoruz" şeklinden konuştular.

Özel Haber - Gaziantep / Ökkeş İŞÇİ 
ETİKET :  gaziantep adelya turizm özel haber ökkeş işçi star haber star haber starhaber.tv son dakika haberleri

Tümü