Etnospor'a gelene konut hissesi

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Karadağ, Belki de Etnospor Festivali'ne gelen katılımcıların büyük bir kısmına konutların bir kısmını hediye edeceğiz, büyük şirketlere ortak olma fırsatı sunacağız diye konuştu.

Etnospor'a gelene konut hissesi Spor

9-13 MAYIS'TA ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENECEK FESTİVALİN TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından 9-13 Mayıs'ta 3'üncüsü düzenlenecek Etnospor Kültür Festivali'nin tanıtım toplantısı yapıldı. Yenikapı Meydanı'ndaki Avrasya Gösteri Merkezi'ndeki tanıtımda konuşan Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, bu yıl sponsorlukta 3. yılları olduğunu hatırlatarak şunları söyledi:

BAŞARI BEKLENENİN ÜZERİNDE

“İlk yıldan itibaren beklenenin üzerinde başarı yakalandı. Geçen yıl 1 milyona ulaşan bir katılım gördük. Borsamızdan TOKİ iş birliği ile konut sertifikası dağıtıyoruz. Belki de Etnospor Festivali'ne gelen katılımcıların büyük bir kısmına konutların bir kısmını hediye edeceğiz, büyük şirketlere ortak olma fırsatı sunacağız.”

BİZİM MİSYONUMUZ

Vakıf Katılım Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Oran da, “Ecdadın bize bıraktığı kültür mirasını geleceğe taşıma gibi bir misyonumuz var. Gençlerimizi bu tip sporlarla buluşturmak ve tanıştırmak bizi biz yapan değerlerimizden biri” ifadelerine yer verdi.

Dünya Etnospor Festivali'nin tanıtım toplantısı Yenikapı Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Farklı kültürler buluşuyor

Erdoğan, Etnospor Festivali için bu ifadeyi kullanıp, “Japonya ve Katar'dan misafirlerimizin kültürlerini de tanıma imkanımız olacak” ifadesini kullandı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.