Deniz Türüç ve Ertuğrul Sağlam'a tepkiler artıyor

Haftalardır form düşüklüğü nedeniyle eleştiri oklarına hedef olan Kayserispor'un başarılı oyuncusu Deniz Türüç, Konyaspor maçında da istenileni veremedi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam da eleştirildi.

Deniz Türüç ve Ertuğrul Sağlam'a tepkiler artıyor Spor

Haftalardır form düşüklüğü nedeniyle eleştiri oklarına hedef olan Kayserispor'un başarılı oyuncusu Deniz Türüç, Konyaspor maçında da istenileni veremedi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın ısrarla ilk 11'de yer verdiği Deniz'in Kayserispor'da mutsuz bir tablo görüntüsü vermesi kafaları karıştırdı.

Sezon başında adı sıkça transfer söylentilerine karışan ancak ciddi alıcı çıkmayınca Kayserispor'da kalan Deniz Türüç, sezonun en kötü başlangıcını yaptı. Haftalardır eski formundan uzak kalan Türüç, ilk 11'de sahaya çıkmasına rağmen takımına fayda sağlayamadı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın da ısrarla ilk 11'de yer verdiği Deniz Türüç, son derecede mutsuz ve isteksiz görüntü vermesi Kayserispor'u zarara sokuyor.

Taraftarlar da Deniz'e karşı isyan bayrağı açmış durumda. Sosyal medya da tepkilerini dile getiren taraftarlar Deniz Türüç'e ver yansın ederken, Ertuğrul Sağlam'a da tepki gösteriyorlar. İlk 11'de şans tanınan Deniz için "Kadroya bile girmesin" düşüncesi hakim olurken Ertuğrul Sağlam hakkında da "Oturmuş takımı bozdu. Sağlam iş yapmıyor bu adam" şeklindeki düşüncelerini paylaşan taraftarlar, özellikle bu hafta Deniz'in kadroya alınmaması yönünde adeta birlik olmuş durumdalar.

(Sporx)

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.