Damla Can kimdir kaç yaşında Survivor Gönüllüler Damla Can nerelidir evli mi

Damla Can kimdir kaç yaşında hayat hikayesi merak ediliyor. Survivor Damla Can nerelidir evli mi? Vatandaşların merak ettiği soruların yanıtlarını haberimizde derledik. Düzgün fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Damla Can biyografisi nasıl? Survivor 2018'de gönüllüler takımında yer alan Damla Can'ın adı her hafta en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Damla Can, küçük yaşlardan beri sportif faaliyetler içinde. Damla Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışıyor. Jimnastik, step ve aerobik sporlarıyla ilgilenen Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor. Damla Can; 27 yaşında 171 boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır.

Damla Can kimdir kaç yaşında Survivor Gönüllüler Damla Can nerelidir evli mi Magazin

Damla Can kimdir kaç yaşında Survivor Gönüllüler Damla Can nerelidir evli mi? Heyecanın bir an eksik olmadığı Survivor 2018 yarışmasının çok konuşulan ismi Damla Can hayat hikayesi haberimizde yer almaktadır. Bilindiği üzere Survivor 2018'in 15 Nisan Pazar akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyine çıktı. Belirlenen 3 isim olan Cumali Akgül, Hakan Hatipoğlu ve Damla Can için SMS oylaması yapıldı. Pek çok Survivor yarışmacısı gibi Damla Can da zorlu yarışmaya gitmeden önce Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Mücadeleci yapısından bahseden Damla, takipçilerinden şu sözlerle destek istedi: “Bu zamana kadar en ufak mücadeleden kaçmadan her şeyimle sadece kendim oldum! Ve şimdi kocaman bir ailemle yeniden sizler için savaşacağım. Şimdi sıra bizde sizin gücünüzle bu sene her şey çok daha iyi olacak sabredin.

SURVİVOR DAMLA CAN KİMDİR?

Damla Can, 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almıştır. Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Spor yaptığı esnada fotoğraflarını paylaşan Damla Can düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine topluyor. Damla Can; 27 yaşında 171 boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır. All Star takımının öne çıkan yarışmacılarından biri olan Damla Can düzgün fiziği ve güler yüzüyle dikkat çekiyor. Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri de veren Damla Can, aynı zamanda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine topluyor. 27 yaşında olan Damla Can, 2018 Survivor All Star yarışmasında All Starlar takımında mücadele decek. 2016 yılındaki Survivor yarışmasında finale kalan Damla Can, finalde kaybetmişti.

SURVİVOR DAMLA ELENDİ Mİ?

Survivor 2018'de Cumartesi akşamı ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı, ada oylamasında ilk aday olarak Cumali'yi belirledi. Kişisel dokunulmazlığı kazanan Hilmicem ise Cumali'nin yakın dostu Hakan'ın ikinci aday olmasını istedi. Pazar akşamı oynanan diğer dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler kaybedince üçüncü ve son aday Damla Can oldu. Üç isim için yapılan halk oylaması tamamlanırken, sonuçları Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümde açıklanacak.

SURVİVOR DAMLA'NIN KONSEYDE AÇIKLAMASI

Eleme adaylığı hakkında konseyde söz alan Damla, "Tek bir amacımız var Survivor'da. Herkres bunu es geçiyor. Takımın kazanması ve ayağa kalkması gerekiyor. Şu an bunları konuşmak yerine, hepimiz değerliyiz. Herkesin bir ailesi var. Herkes ailesinden koparak geldi. 2.5 aydır buradayız. Herkes ailesini çok özlüyor ve mutlaka değerleri vardır. Biz takım olarak gözlemlediğim kadarıyla, burada olduğum süre zarfında konuştuğumuz tek şey doğru eksilme. Ancak bu zamana kadar Ramazan, Funda ve Nevin gibi güçlü isimler elendi. Arkadaşlarımın kararına saygım sonsuz. Bu takımı ayağa kaldırabilmek için taşın altına birimizin elini koyması gerekiyor. Herkes buraya ne için geldiğini hatırlasın istiyorum. Umarım hepimizin hakkında hayırlısı olur." ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.