Binbir surat gelin!

İzmir'de düğünde takılan altın ve paralar çalındı diyerek jandarmaya başvuran gelin dolandırıcı çıktı. 3 sahte kimlik taşıyan G.Y'nin bavulunda 67 bin lira değerinde ziynet ile 5 bin lira bulundu.

Binbir surat gelin! Güncel

İnanılması güç olay İzmir'in Dikili İlçesi'nde yaşandı. Bir süre önce İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Deliklitaş Mahallesi'nde jandarmaya başvuran G.Y. düğünde takılan altın ve paraların çalındığını ve ev halkından şüphelendiğini söyledi. Genç kadının, kocasının ailesinden şikayetçi olması üzerine ekipler olayla ilgili soruşturma başlattı. Ancak soruşturma hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlandı.

‘DOKTORUM' YALANI

İfadesi alınan G.Y'nin İstanbul'daki bir hastanede doktor olarak bir süre çalışıp ayrıldığını, İzmir'de ikinci evliliğini yaptığını söylemesi üzerine hastaneyle irtibata geçen ekipler, kadının beyanının doğru olmadığını tespit etti. Daha sonra gelin G.Y'nin İzmir'deki evine gideh jandarma ekipleri gelinin evden ayrıldığının söylenmesi üzerine fiziki takip başlattı. Dolandırıcılık yaptığından şüphelenilen gelin için operasyan başlatan jandarma, G.Y'yi Menemen İlçesi'nde yakaladı. Üzerinden 3 sahte kimlik çıkan G.Y'nin bavulunda ise 67 bin lira değerinde altın ve ziynet eşyası ile 5 bin lira ele geçirildi. Dolandırıcılık iddiasıyla gözaltına alınan G.Y, İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.