Aynı araçta Rabia ve Bozkurt işareti

İşkadını Elvan Göçer: 15 Temmuz gecesi, Cumhurbaşkanımızı desteklemek için Marmaris'e gitmek için yola çıktık. Arabamızın lastiği patlayınca bindiğimiz araçta, sürücü Rabia işareti, yanındaki ise bozkurt işareti yapıyordu. Cumhur İttifakı'nın temeli o gece atıldı.

Aynı araçta Rabia ve Bozkurt işareti Politika

İşkadını Elvan Göçer; AK Parti iktidara geldiği günden itibaren, Muğla'da yapılan yatırımları görmemenin mümkün olmadığını belirtti. Göçer, “En son hizmetlerinden biri 475 yataklı üniversite hastanesi. Fevkalade bir yatırım. İnşallah bu ilerleyen dönemlerde umut ediyoruz ki bölge hastanelerine dönüşür, şehir hastanelerine dönüşür. İlçelerde devlet hastaneleri yapıldı, yapılmaya devam edenler var. Spor alanlarında; Muğla'daki kapalı spor salonları, yüzme havuzları saymakla bitmez” dedi.

KONUT İHTİYACI VAR

TOKİ'nin en güzel yatırımlardan birisi olduğunu vurgulayan Göçer, “ En büyük ihtiyaçlardan birisi Muğla'da konut. Çünkü, üniversitenin burada olması ve her geçen yıl kontenjanın artması, bölümlerin artması burada çok öğrenci olmasına sebep oluyor. Ne yazık ki Muğla'da konut açısından eksiğiz. Her sene 3-5 bin öğrenci arttığını farz edersek, gelen memurun Muğla'nın güzelliğinden emekli olduktan sonra buradan girmeyip yerleştiğini düşünürsek, büyük konut ihtiyacı var. Bu nedenle en büyük yatırımlardan birisi TOKİ ve AK Parti Muğla'nın en büyük ihtiyacını karşılıyor.

Türkiye'nin en batısından en doğusuna gitmek için bir otobüse binin, hiç inmenize gerek yok. Gözlemlediğiniz illerin yerel yönetiminin AK Parti'de olup olmadığını görebilirsiniz. Gerek konutu ile gerek çevre düzenlemesi ile bunu hissedebilirsiniz” diye konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI İLE ERDOĞAN KAZANACAK

Elvan Göçer, Cumhur İttifakı'nın temelinin 15 Temmuz'da atıldığını söyledi. Göçer, ‘'Cumhur İttifakı ile seçime gidiyor biliyorsunuz. Cumhur ittifakının temelinin, 15 Temmuz günü Marmaris'te atıldığını söyleyebiliriz. 15 Temmuz gecesi, Cumhurbaşkanımızı desteklemek için Marmaris'e gitmek için yola çıktık. Bizim arabamızın tekeri patladı. Tesadüf eseri bindiğim araçta, aracı süren arkadaş Rabia işareti yapıyordu, önde sürücünün yanında oturan arkadaş bozkurt işareti yapıyordu, birimizin elinde Türk Bayrağı, birimizin elinde AK Parti bayrağıyla meydana gidiyorduk. O gün çekilen o fotoğrafı da Reuters, kullanıp dünya basınında kullanmış. Cumhur İttifakı'nın ilk temelinin orada atıldığına şahit olduk. Cumhur İttifakı ile Cumhurbaşkanı Erdoğan olacak '' dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.