ABD mafya ülkesi gibi davranıyor

Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, ABD'nin müttefiklerine karşı bile kendi çıkarları doğrultusunda hareket eden küresel bir mafya ülkesi olduğunu söyledi.

ABD mafya ülkesi gibi davranıyor Politika

Star Şehir Buluşmaları'nda Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak ve yazarlar Aziz Üstel ile Sibel Eraslan, ‘12 Eylül'den Günümüze Türkiye-ABD İlişkileri' konulu panelde Kayserililer ile buluştu. Kayseri Ticaret Odası Meclis Salonu'nda 24 TV Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel'in moderatörlüğünde düzenlenen panele AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Boydak Holding Pazarlama Koordinatörü İbrahim Öngün, çeşitli STK'ların temsilcileri ve kabalalık bir izleyeceği grubu katıldı.

TÜRKİYE'DE DARBE OLMAZ

Kayserililerin yoğun ilgi gösterdiği panelde salon tıklım tıklım doldu. Panelin moderatörlüğünü 24 TV Ankara Temsilcisi Melik Yigitel yaptı. Panel, bir izleyicinin “Türkiye'de tekrar darbe olma ihtimali var mı?” sorusuna, Yiğitel'in verdiği “Başkan Erdoğan olduğu sürece, darbe olmaz” cevabıyla sona erdi.

DALGALANMA AK PARTİ İLE BİTTİ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik konuşmasında Türk siyasi hayatında yıllardır dalgalanmalara maruz kaldığını vurguladı. Çelik, “Bu dalgalanma AK Parti iktidarıyla sona erdi ve Türkiye şahlanışa geçti. Artık yazılan bir senaryonun piyonu olmaktan çıktık. Senaryoyu biz yazmaya başladık” ifadelerini kullandı. Çelik, ABD ve diğer dış güçlerin, bölgesinde lider olan Türkiye'nin şahlanışını engellemek için her şeyi yapmaktan geri kalmadığını belirtti.

İLK DURAK KURŞUNLU CAMİİ

Star Gazetesi Heyeti daha sonra kentteki tarihi yerleri gezdi. Kayserililer'in yoğun sevgi gösterisiyle karşılanan heyetin ilk durağı Mimar Sinan tarafından inşa edilen Kurşunlu Camii oldu. Heyet sırasıyla Selçuklu Uygarlığı Müzesi, Hunat Hatun Külliyesi, Büyükşehir Belediyesi'ne ait Bilim Merkezi, Milli Mücadele Müzesi, Camii Kebir ve Mevlana'nın Hocası Seyyid Burhaneddin'in türbesini ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri'nin yöresel lezzetinden oluşan akşam yemeğinde de heyete barkovizyonda kentte devam eden çalışmalar hakkında geniş bir sunum yaptı.

TARİH KOKAN ŞEHİR

Milli iradenin sesi Star Gazetesi yazarlarının Şehir Buluşmalar'ındaki durağı bu ay Kayseri'ydi. Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, yazarlar Aziz Üstel ve Sibel Eraslan ile 24 TV Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel, Zenginlikler Şehri Kayseri'de önce Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik tarafından ağırlandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.