'İddialar beni şok etti'

Kocaman, Sayın başkan Ali Koç bu açıklamayı yapmadan önce keşke benimle konuşsaydı. Hayal kırıklığı yaşadım ve hayretler içinde kaldım dedi.

'İddialar beni şok etti' Spor

FENERBAHÇE Başkanı Ali Koç'un önceki gün yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düşürken, Kanarya'nın eski teknik direktörü Aykut Kocaman sessizliğini bozdu. Londra'da eğitimini sürdüren kızının yanında bulunan Kocaman, açıklamaları televizyonda izlerken duyduklarına inanamadığını söyledi.

BASIN TOPLANTISI YAPACAK

Kocaman, “Duyduklarım karşısında şoka uğradım. Sayın Başkan bu tarz açıklama yapma yerine madem böyle bir şey tespit etti ise beni arasaydı. Hayal kırıklığı yaşadım ve hayretler içinde kaldım” dedi. Aykut hoca önümüzdeki hafta İstanbul'a döndüğünde detaylı bir açıklama yapacağını da söyledi.

HUKUKİ İŞLEM BAŞLIYOR

Öte yandan Fenerbahçe Kulübü, dışarı bilgi sızırdıkları ileri sürülen Murat Öztürk, Alper Aşçı ve Turgay Altay için hukuki süreci başlatma kararı aldı. 3 antrenör için gerekli kanuni yollara başvurulacak. Söz konusu 3 çalıştırıcının pazartesi günü bir basın toplantısı yapacakları öğrenildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

www.starhaber.tv Çözüm Medya Grup kuruluşudur.

www.starhaber.tv haber sitesinin Star Gazetesi ve Star Televizyonuyla hiç bir ilgisi yoktur.